Reklama

Nastolatek nie zachował ostrożności podczas cofania – uderzył w inne auto

W pobliżu Lasku Miejskiego w Wieluniu doszło wieczorem 28 lipca, w piątek, do kolizji dwóch osobówek, mercedesa z oplem. Za kierownicą obu samochodów siedzieli nastolatkowie.

– Z ustaleń mundurowych wynika, że 18-latek, kierujący mercedesem, podczas cofania nie zachował szczególnej ostrożności i zderzył się z nadjeżdżającym oplem, którym kierował 19-latek – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

W wyniku kolizji żadna z osób nie została poszkodowana. Na miejscu słonym mandatem został ukarany sprawca zdarzenia. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości