W pobliżu Lasku Miejskiego w Wieluniu doszło wieczorem 28 lipca, w piątek, do kolizji dwóch osobówek, mercedesa z oplem. Za kierownicą obu samochodów siedzieli nastolatkowie.
– Z ustaleń mundurowych wynika, że 18-latek, kierujący mercedesem, podczas cofania nie zachował szczególnej ostrożności i zderzył się z nadjeżdżającym oplem, którym kierował 19-latek – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
W wyniku kolizji żadna z osób nie została poszkodowana. Na miejscu słonym mandatem został ukarany sprawca zdarzenia. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze