Reklama

Nie wyhamował i uszkodził rogatkę - 77-latek został ukarany mandatem

77-letni kierowca uszkodził rogatkę na przejeździe kolejowym. Wszystko przez... złe hamowanie.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 marca o godz. 10:45 na przejeździe kolejowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie. Kierowca uszkodził tam swoim autem rogatkę kolejową. 

- 77-letni mieszkaniec Ostrzeszowa nie zachował ostrożności przy wykonywaniu manerwu hamowania i uderzył w rogatkę - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Mężczyzna był trzeźwy, miał prawo jazdy. Został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości