77-letni kierowca uszkodził rogatkę na przejeździe kolejowym. Wszystko przez... złe hamowanie.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 marca o godz. 10:45 na przejeździe kolejowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie. Kierowca uszkodził tam swoim autem rogatkę kolejową.
- 77-letni mieszkaniec Ostrzeszowa nie zachował ostrożności przy wykonywaniu manerwu hamowania i uderzył w rogatkę - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Mężczyzna był trzeźwy, miał prawo jazdy. Został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze