Reklama

Niebezpieczny wypadek na motocyklu - dwie osoby w szpitalu

Niebezpieczny wypadek na motocyklu. Kierowca jednośladu stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na ziemię. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września ok. godz. 17 w Osinie w gminie Kluki (powiat bełchatowski). 39-latek, który jechał motocyklem marki Honda, na łuku drogi stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się na jezdnię. Kierowca i pasażerka, która z nim jechała, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. 

- Apelujemy o bezpieczną jazdę! Przyczyny wypadków są niezmiennie te same – brak ostrożności, przecenianie swoich umiejętności, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowe wyprzedzanie, niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu czy nadmierna prędkość - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2023-09-28 10:50:26

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości