Niebezpieczny wypadek na motocyklu. Kierowca jednośladu stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na ziemię.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września ok. godz. 17 w Osinie w gminie Kluki (powiat bełchatowski). 39-latek, który jechał motocyklem marki Honda, na łuku drogi stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się na jezdnię. Kierowca i pasażerka, która z nim jechała, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.
- Apelujemy o bezpieczną jazdę! Przyczyny wypadków są niezmiennie te same – brak ostrożności, przecenianie swoich umiejętności, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowe wyprzedzanie, niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu czy nadmierna prędkość - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419