Strażacy z Ostrzeszowa musieli wyjechać do nietypowej interwencji. Okazało się, że ich zadaniem będzie uratowanie sowy z przewodu kominowego.
Cała sytuacja miała miejsce we wtorek, 22 sierpnia. Około godziny 18:40 strażacy otrzymali zgłoszenie o... uwięzionej sowie w przewodzie kominowym. Do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miejscowości Ostrzeszów Pustkowie.
- Po dojeździe na miejsce, strażacy zabezpieczeni w specjalne ubrania podjęli działania. Akcja zakończyła się sukcesem - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.
Zwierzę było wyczerpane, ale nie odniosło obrażeń. Strażacy przekazali sowę pod opiekę hodowcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze