Reklama

Nietypowa interwencja straży - musieli uwolnić sowę

Strażacy z Ostrzeszowa musieli wyjechać do nietypowej interwencji. Okazało się, że ich zadaniem będzie uratowanie sowy z przewodu kominowego. 

Cała sytuacja miała miejsce we wtorek, 22 sierpnia. Około godziny 18:40 strażacy otrzymali zgłoszenie o... uwięzionej sowie w przewodzie kominowym. Do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miejscowości Ostrzeszów Pustkowie. 

- Po dojeździe na miejsce, strażacy zabezpieczeni w specjalne ubrania podjęli działania. Akcja zakończyła się sukcesem - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie. 

Zwierzę było wyczerpane, ale nie odniosło obrażeń. Strażacy przekazali sowę pod opiekę hodowcy. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości