Reklama

Nietypowa interwencja służb - wszystko przez... konie na drodze

W sobotę, 25 października doszło do nietypowej interwencji służb. Strażacy pomagali w złapaniu koni, które poruszały się po drodze. 

Do zdarzenia doszło na ul. Bolesławieckiej. Ok. godz. 13:40 strażacy otrzymali informację o koniach, które uciekły właścicielom i poruszały się po drodze, stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. W akcji brała udział policja, a także strażacy z JRG Wieruszów i OSP Wieruszów.

Na szczęście cała historia zakończyła się pozytywnie. Po ponad 30 minutach udało się złapać konie i oddać je pod opiekę właścicieli. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości