W sobotę, 25 października doszło do nietypowej interwencji służb. Strażacy pomagali w złapaniu koni, które poruszały się po drodze.
Do zdarzenia doszło na ul. Bolesławieckiej. Ok. godz. 13:40 strażacy otrzymali informację o koniach, które uciekły właścicielom i poruszały się po drodze, stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. W akcji brała udział policja, a także strażacy z JRG Wieruszów i OSP Wieruszów.
Na szczęście cała historia zakończyła się pozytywnie. Po ponad 30 minutach udało się złapać konie i oddać je pod opiekę właścicieli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze