Już 10 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Kleszczowska Orkiestra Dęta oraz Orkiestra Kiełczygłów wystąpią we wspólnym koncercie noworocznym.
Wydarzenie pod hasłem „Po sąsiedzku z Orkiestrami” to propozycja dla mieszkańców regionu na muzyczne rozpoczęcie roku. Na scenie zaprezentują się dwa zespoły: Kleszczowska Orkiestra Dęta i Orkiestra Kiełczygłów. Organizatorzy zapraszają do wysłuchania przygotowanego repertuaru wszystkich sympatyków muzyki instrumentalnej.
Początek koncertu zaplanowano na godzinę 16:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulmierzycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze