Reklama

Noworoczne granie w Sulmierzycach. Koncert „Po sąsiedzku z Orkiestrami

STY10

Hala sportowa SP Sulmierzyce godz: 16:00

Już 10 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Kleszczowska Orkiestra Dęta oraz Orkiestra Kiełczygłów wystąpią we wspólnym koncercie noworocznym.

Wydarzenie pod hasłem „Po sąsiedzku z Orkiestrami” to propozycja dla mieszkańców regionu na muzyczne rozpoczęcie roku. Na scenie zaprezentują się dwa zespoły: Kleszczowska Orkiestra Dęta i Orkiestra Kiełczygłów. Organizatorzy zapraszają do wysłuchania przygotowanego repertuaru wszystkich sympatyków muzyki instrumentalnej.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 16:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulmierzycach.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości