19 stycznia o godz. 15-tej w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach odbędzie się koncert noworoczny.
W programie koncertu przewidziano muzykowanie Czarnożylskiej Orkiestry Dętej oraz występy wokalne i choreograficzne młodych artystów z koła piosenki i koła tanecznego.
Przed gośćmi wystąpią również zespoły: Głosy Rannej Rosy, Spontan i Reaktywacja.
Zapowiada się ciekawe niedzielne popołudnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze