Dwa auta zderzyły się we wtorkowe popołudnie na terenie gminy Warta. Jak ustalono, kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod ciężarówkę.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 października ok. godz. 14 w miejscowości Jakubice. Jak ustalili mundurowi, 44-letni kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod ciężarowego mana, którym jechał 36-letni mieszkaniec województwa opolskiego.
- Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń - relacjonuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Sprawca zdarzenia otrzymał mandat karny, został też ukarany punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze