Reklama

Osobowa skoda wjechała pod ciężarowego mana - niebezpieczne zdarzenie na drodze we wtorkowe popołudnie!

Dwa auta zderzyły się we wtorkowe popołudnie na terenie gminy Warta. Jak ustalono, kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod ciężarówkę.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 października ok. godz. 14 w miejscowości Jakubice. Jak ustalili mundurowi, 44-letni kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod ciężarowego mana, którym jechał 36-letni mieszkaniec województwa opolskiego. 

- Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń - relacjonuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Sprawca zdarzenia otrzymał mandat karny, został też ukarany punktami karnymi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości