Niebezpieczny wypadek w gminie Błaszki. Seat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 19 sierpnia w miejscowości Sarny w gminie Błaszki. Jak ustalili policjanci, kierująca seatem zjechała ze swojego pasa i zderzyła się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.
- Kierująca seatem oraz pasażerka z obrażeniami ciała trafiły do szpitala, ale ich życiu nic nie zagraża - mówi mł. asp. Mariola Sucherska z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, mieli też uprawnienia do kierowania pojazdami. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze