Reklama

Osobówka zderzyła się z ciężarówką - dwie osoby w szpitalu

Niebezpieczny wypadek w gminie Błaszki. Seat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby trafił do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 19 sierpnia w miejscowości Sarny w gminie Błaszki. Jak ustalili policjanci, kierująca seatem zjechała ze swojego pasa i zderzyła się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. 

- Kierująca seatem oraz pasażerka z obrażeniami ciała trafiły do szpitala, ale ich życiu nic nie zagraża - mówi mł. asp. Mariola Sucherska z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, mieli też uprawnienia do kierowania pojazdami. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości