Do niebezpiecznego wypadku doszło w poniedziałek, 21 lipca. Kierowca seata nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wszystko działo się w poniedziałek, 21 lipca o godz. 520 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Niedźwiedź (powiat ostrzeszowski). Jak ustalili policjanci, 61-letnia mieszkanka gminy Ostrzeszów, która jechała seatem, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce daf z naczepą, którą jechał 29-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego i doprowadziła do zderzenia pojazdów.
- Kierująca osobówką została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Kaliszu, celem wykonania szczegółowych badań. Na miejscu zdarzenia wykonano czynności procesowe pod kątem wypadku drogowego - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez ostrzeszowską policję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze