Reklama

Osobówka zderzyła się z ciężarówką - jedna osoba trafiła do szpitala

Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 maja ok. godz. 14:30 w Giżycach w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 64-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną, która jechała Hyundaiem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na oznakowanym skrzyżowaniu i zderzyła się z ciężarową Scanią z naczepą, którą kierował 39-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. 

- Kierująca samochodem osobowym kobieta została przetransportowana do szpitala w Ostrzeszowie. Policjanci zatrzymali jej również uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości