Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 maja ok. godz. 14:30 w Giżycach w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 64-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną, która jechała Hyundaiem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na oznakowanym skrzyżowaniu i zderzyła się z ciężarową Scanią z naczepą, którą kierował 39-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.
- Kierująca samochodem osobowym kobieta została przetransportowana do szpitala w Ostrzeszowie. Policjanci zatrzymali jej również uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze