W OSP Szczyty zapadły decyzje, które uporządkują pracę jednostki na kolejne lata. Podczas walnego zebrania druhny i druhowie nie tylko wybrali zarząd, ale też podsumowali miniony rok działalności i jednogłośnie udzielili absolutorium ustępującym władzom.
Na czele jednostki nadal stoi Grzegorz Wróblewski, a funkcję naczelnika niezmiennie pełni Andrzej Bator. W zarządzie pojawiły się jednak nowe osoby na konkretnych stanowiskach. Obowiązki skarbnika przejęła Paulina Wilk, zastępując Mateusza Błasiaka. Zmiana nastąpiła także na stanowisku gospodarza – funkcję tę objął Kamil Maras, który przejął ją po Dariuszu Hałaczkiewicza. W składzie zarządu znalazła się również nowa kronikarz - Maria Podyma.
Bez zmian pozostają m.in. sekretarz Krzysztof Leszczyk oraz zastępca naczelnika Arkadiusz Warzecha. W pracach zarządu uczestniczyć będą także Ireneusz Bator, Adam Włodarczyk, Jan Madej oraz Jakub Leszczyk. Zmiany nie są duże, ale istotne z punktu widzenia codziennego funkcjonowania jednostki. To właśnie na tych funkcjach opiera się organizacja pracy, przygotowanie do akcji i bieżące działania OSP.
W spotkaniu udział wzięli m.in. Burmistrz Działoszyna Rafał Drab oraz Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Agnieszka Ryś. Na zakończenie zebrania druhnom i druhom podziękowano za zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności. Nowemu zarządowi życzono dobrej współpracy i skutecznej służby w kolejnej kadencji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze