Zakończyła się inwestycja pod nazwą „Budowa parkingu na potrzeby Powiatowej Pływalni w Pajęcznie-Etap II wraz z zagospodarowaniem terenu”. Odbioru końcowego robót budowlanych dokonano 7 października 2022 roku.
Na realizację tego zadania Zarząd Powiatu Pajęczańskiego przeznaczył 80 tys. zł. Zakres robót obejmował ułożenie około 700 metrów kwadratowych kostki brukowej wraz z wyrównaniem podłoża, zabezpieczenie kostki krawężnikiem najazdowym, ułożenie odwodnienia liniowego przy wjeździe od strony ulicy Sienkiewicza, montaż dwóch pomp zatapialnych oraz naniesienie oznakowania poziomego na nawierzchni, z kostki brukowej, jako dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
W odbiorze uczestniczyli starosta pajęczański Zbigniew Gajecki, wicestarosta Paweł Sikora, dyrektor pływalni, kierownik budowy, właściciel firmy NRBUD oraz członkowie komisji odbiorowej. Parking znacznie poprawi komfort korzystających z pływalni, jak również zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego przy ul. Sienkiewicza.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze