Kierowca motocykla srogo przesadził z prędkością w obszarze zabudowanym. 45-latek stracił prawo jazdy, otrzymał też wysoki mandat.
W czwartek, 26 czerwca przed godziną 16 w Rogaszycach, funkcjonariuszy z ostrzeszowskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli motocykl marki Honda. Powodem było przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.
- W toku podjętych czynności okazało się, że rozpędzonym do 124 km/h "ścigaczem" kierował 45-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów. Tym samym mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość aż o 74 km/h - mówi asp. sztab. Tomasz Morawek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Motocyklista został surowo ukarany za swoją jazdę. Otrzymał mandat na kwotę 2,5 tys. zł i 15 punktów karnych. Stracił też prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze