21-latek z bmw pędził jak szalony w obszarze zabudowanym. Mężczyzna poruszał się z prędkością blisko 150 km/h. Został surowo ukarany.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 czerwca po godz. 13 na ul. Piastowskiej w Ostrzeszowie. Policjanci z grupy Speed zatrzymali tam do kontroli drogowej kierowcę bmw.
- Kierujący nim 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego pędził 143 km/h przy ograniczeniu do 50, przekraczając dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 93 km/h - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. zł, otrzymał też punkty karne, a także stracił prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze