Reklama

Pędził swoim bmw jak szalony! Został surowo ukarany

21-latek z bmw pędził jak szalony w obszarze zabudowanym. Mężczyzna poruszał się z prędkością blisko 150 km/h. Został surowo ukarany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 czerwca po godz. 13 na ul. Piastowskiej w Ostrzeszowie. Policjanci z grupy Speed zatrzymali tam do kontroli drogowej kierowcę bmw. 

- Kierujący nim 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego pędził 143 km/h przy ograniczeniu do 50, przekraczając dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 93 km/h - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. zł, otrzymał też punkty karne, a także stracił prawo jazdy. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości