Reklama

JEST PIERWSZY MILION DLA JASIA!

23/11/2022 20:08
Dwadzieścia dni - tyle czasu trwało zebranie pierwszego miliona złotych na ratowanie zdrowia małego Jasia Czarneckiego z Pajęczna. Licznik zbiórki przekroczył milion dziś po godzinie 18.00.

W akcję zbiórki pieniędzy na najdroższy lek świata, podawany w walce z SMA, włączyła się ogromna rzesza ludzi w Pajęcznie i okolicznych miejscowościach. Niemal co tydzień odbywają się festyny i inne akcje mające wesprzeć zbiórkę środków na ratowanie zdrowia malucha. Działa wiele skarbonek internetowych, odbywają się liczne kiermasze i aukcje, a swoje wsparcie akcji dla Jasia zadeklarowali między innymi znana tancerka Paulina Andrzejewska i aktor Mateusz Damięcki czy też pięściarz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Dziś na koncie Jasia z Pajęczna widnieje już pierwszy milion złotych.

Link do zbiórki - https://www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma



[caption id="attachment_7200" align="alignnone" width="1734"]

Magdalena Lizurej[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości