Reklama

PIJANY 25-LATEK WJECHAŁ W OGRODZENIE

11/05/2023 16:39
We wtorek (9 maja) 25-letni mieszkaniec Radomska stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji w miejscowości Stobiecko Szlacheckie. Mężczyzna był kompletnie pijany. Grozi mu 5 lat więzienia.

- Zachowanie kierującego wyraźnie wskazywało na to, że jest nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło te przypuszczenia. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie - komentuje mł.asp. Dariusz Kaczmarek.

W trakcie kontroli wyszło na jaw, że radomszczanin złamała także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policjanci natychmiast nałożyli na niego mandat karny w wysokości 2500 złotych. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Apelujemy o rozsądek! Wsiadanie za kierownicę po alkoholu to kompletny brak odpowiedzialności. Pijany za kierownicą stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych użytkowników dróg, pieszych czy rowerzystów - dodaje radomszczański oficer prasowy.

[caption id="attachment_10937" align="alignnone" width="1200"]

fot. KPP Radomsko[/caption]

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości