Reklama

Pijany jechał środkiem drogi - 32-latek z Ukrainy zatrzymany

32-letni obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Zatrzymali go świadkowie. Mężczyzna wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w poniedziałek, 9 czerwca w Kępnie. Jak zgłaszał świadek, kierowca volkswagena jechał środkiem drogi. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci. 

- Kierującym był 32-letni obywatel Ukrainy, który został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało stężenie ponad dwóch promili - informuje mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości