32-letni obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Zatrzymali go świadkowie. Mężczyzna wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.
Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w poniedziałek, 9 czerwca w Kępnie. Jak zgłaszał świadek, kierowca volkswagena jechał środkiem drogi. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci.
- Kierującym był 32-letni obywatel Ukrainy, który został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało stężenie ponad dwóch promili - informuje mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze