Policjanci otrzymali informację, że w Grabowie nad Prosną jeden z kierowców może być pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad trzy promile!
Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 czerwca po godz. 7. Policjanci zostali poinformowani, że na terenie parkingu jednego ze sklepów w Grabowie nad Prosną świadkowie uniemożliwili dalszą jazdę mężczyźnie, który kierował pojazdem marki Peugeot.
- 53-letni mieszkaniec gminy Doruchów był pijany. Miał w wydychanym powietrzu ponad trzy promile alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca stracił już prawo jazdy, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze