Reklama

Pijany rowerzysta zatrzymany - otrzymał wysoki mandat

Policjanci zatrzymują na drogach nie tylko pijanych kierowców. Przekonał się o tym 22-latek, który jechał rowerem pod wpływem alkoholu. Otrzymał wysoki mandat. 

W sobotę, 10 maja przed godz. 19 dyżurny policji otrzymał informację, że ul. Ruchu Oporu w Kępnie porusza się pijany rowerzysta. Gdy policjanci udali się na miejsce, spotkali wspomnianego cyklistę i zatrzymali go do drogowej kontroli. 

- Badanie alkomatem wykazało, że 22-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - informuje mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Mężczyzna został surowo ukarany. Otrzymał mandat karny w wysokości 2,5 tys. zł.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości