Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Teraz najbliższe miesiące spędzą za kratami.
Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn wpadł 28 grudnia po godz. 17 w Kępnie. 33-latek był poszukiwany przez sąd do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających.
Kolejne zatrzymanie miało miejsce 30 grudnia po godz. 11 w Trzcinicy.
- Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Trzcinica. Był on poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
40-latek za kratkami spędzi najbliższe pół roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze