Reklama

Policja zatrzymała poszukiwanych mężczyzn - najbliższe miesiące spędzą za kratkami

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Teraz najbliższe miesiące spędzą za kratami. 

Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn wpadł 28 grudnia po godz. 17 w Kępnie. 33-latek był poszukiwany przez sąd do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce 30 grudnia po godz. 11 w Trzcinicy. 

- Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Trzcinica. Był on poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

40-latek za kratkami spędzi najbliższe pół roku. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości