Reklama

Policjanci po służbie zatrzymali rowerzystę - mężczyzna był poszukiwany przez sąd

Dwaj policjanci z Łasku zatrzymali poszukiwanego 37-latka. Mężczyzna próbował uciekać, ale ostatecznie i tak wpadł w ręce funkcjonariuszy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu. 

Dwaj policjanci z Łasku zatrzymali poszukiwanego 37-latka. Mężczyzna próbował uciekać, ale ostatecznie i tak wpadł w ręce funkcjonariuszy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu. 

Wszystko działo się w piątek, 12 lipca po godz. 13 w Gajewnikach w gminie Zduńska Wola. Dwaj funkcjonariusze policji z komendy w Łasku byli po służbie. Gdy jechali autem, zauważyli mężczyznę na rowerze, który był poszukiwany przez łaski sąd do odbycia kary więzienia. 

-  Bez chwili zawahania, zatrzymali swój prywatny pojazd, podeszli do mężczyzny i przedstawili mu się. Wtedy mężczyzna porzucił swój rower i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci ujęli mężczyznę - mówi sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Łascy policjanci nie pomylili się. Przybyły na miejsce patrol potwierdził, że zatrzymany mężczyzna to poszukiwany 37-letni mieszkaniec Łasku. Najbliższe siedem miesięcy spędzi w więzieniu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości