Reklama

Policjanci z Łasku kontrolowali kierowców - dwie kobiety straciły prawo jazdy

Policjanci z Łasku prowadzili działania w ramach akcji "Prędkość". Ujawnili 36 naruszeń przepisów ruchu drogowego, z czego aż 24 dotyczyły nadmiernej prędkości. Dwie kobiety straciły prawo jazdy. 

Akcja była prowadzona w piątek, 17 maja. Na terenie powiatu łaskiego zatrzymano 36 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego. Aż 24 osoby przekroczyły prędkość. Dwie kobiety straciły prawo jazdy, bo jechały w obszarze zabudowanym ponad 100 km/h!

- Rekordzistka, 39-letnia kierująca volvo „pędziła” z prędkością 115 km/h, natomiast druga, 23-letnia kierująca hyundaiem, poruszała się z prędkością 106 km/h. Wobec wszystkich kierujących, którzy popełnili wykroczenia policjanci zastosowali odpowiednie środki przewiedziane prawem - informuje asp. sztab. Anna Piechota, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Policja apeluje do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, w tym głównie ograniczeń prędkości. Bo właśnie ona jest najczęstszą przyczyną wypadków. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości