Policjanci z Łasku prowadzili działania w ramach akcji "Prędkość". Ujawnili 36 naruszeń przepisów ruchu drogowego, z czego aż 24 dotyczyły nadmiernej prędkości. Dwie kobiety straciły prawo jazdy.
Akcja była prowadzona w piątek, 17 maja. Na terenie powiatu łaskiego zatrzymano 36 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego. Aż 24 osoby przekroczyły prędkość. Dwie kobiety straciły prawo jazdy, bo jechały w obszarze zabudowanym ponad 100 km/h!
- Rekordzistka, 39-letnia kierująca volvo „pędziła” z prędkością 115 km/h, natomiast druga, 23-letnia kierująca hyundaiem, poruszała się z prędkością 106 km/h. Wobec wszystkich kierujących, którzy popełnili wykroczenia policjanci zastosowali odpowiednie środki przewiedziane prawem - informuje asp. sztab. Anna Piechota, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łasku.
Reklama
Policja apeluje do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, w tym głównie ograniczeń prędkości. Bo właśnie ona jest najczęstszą przyczyną wypadków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze