Reklama

Policjanci z Wieruszowa zawieźli podarki do szpitala onkologicznego

W czwartek, 14 listopada pracownicy wieruszowskiej komendy, mundurowi oraz cywilni, pojawili się w „Przylądku Nadziei”, placówce zajmującej się leczeniem dzieci z chorobą nowotworową. Asp. Piotr Siemicki wspólnie z Weroniką Moską z wieruszowskiej komendy oraz Renatą i Andrzejem Kasprzakami, a także współorganizatorem wyjazdu Marcinem Wardęga zawieźli pacjentom wór prezentów.

Gry planszowe, książki, zabawki – te i inne upominki trafiły do małych podopiecznych „Przylądka Nadziei”. Wcześniej policjanci oraz cywilni pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wzięli udział w zbiórce funduszy na podarki. A to wszystko dzięki współpracy z Marcinem Wardęgą, dla którego tego typu akcję to nie pierwszyzna.

- Widok policjanta i towarzyszących mu gości wzbudził u najmłodszych zaskoczenie i zadowolenie, a potwierdzeniem tego były uśmiechy na twarzach obdarowanych dzieci – relacjonuje  asp.  Piotr Siemicki, który na co dzień pełni rolę rzecznika prasowego wieruszowskiej komendy.

Reklama

- Zakupione upominki trafiły dla dzieci z chorobą nowotworową, które ze względu na wymagające leczenie tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą w szpitalu – dodaje.

Jak zapewnia policjant uczestnicy tej akcji równie chętnie będą się angażować w kolejne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości