Reklama

Policjant po służbie zatrzymał kierowcę - 59-latek był kompletnie pijany

Funkcjonariusz policji, który wracał do domu zatrzymał 59-letniego kierowcę, którego styl jazdy wskazywał, że może on być pijany. Podejrzenia potwierdził wynik badania alkomatem - mężczyzna wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu. 

Cała sytuacja wydarzyła się we wtorek, 27 maja ok. godz. 22:10. Po służbie do domu wracał funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie - asp. Łukasz Lis. Jechał za daewoo, którego styl jazdy wskazywał, że kierujący nim mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. Policjant zatrzymał kierowcę i wezwał patrol policji. 

- 59-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów miał w organiźmie ponad 2,5 promila alkoholu. Urządzenie kontrolno-pomiarowe wskazało bowiem 1,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Teraz za popełnione przestępstwa, 59-latek odpowie przed sądem.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości