Reklama

POWIAT OGŁASZA KOLEJNY SUKCES. SĄ PIENIĄDZE NA BOISKO PIŁKARSKIE PRZY ZS 1

19/12/2022 16:08
Na konferencji prasowej, w poniedziałek, 19 grudnia, w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu ogłoszono dobrą nowinę. Placówka otrzymała kolejną dotację na infrastrukturę sportową. Tym razem, z udziałem pozyskanych środków, ma zostać zbudowane boisko piłkarskie.

Symboliczny czek na 310 tys. zł, dyrektorce ZS 1 Elżbiecie Urbańskiej-Golec, wręczył poseł Paweł Rychlik. W konferencji wzięli udział także gospodarze powiatu: starosta Marek Kieler i wicestarosta Krzysztof Dziuba, a także Zygmunt Boryczka, prezes stowarzyszenia SKS Aktywni ZS 1 w Wieluniu.

Co ciekawe, nowe boisko zaprojektowała absolwentka ZS 1 w Wieluniu, Agnieszka Preś.

Więcej na ten temat w papierowym, świątecznym wydaniu „Kulis …”.

[caption id="attachment_7923" align="alignnone" width="2560"]

fot.: Sławomir Rajch[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości