Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Świbie. Akcja była utrudniona, ponieważ w budynku znajdowały się dwie butle z gazem.
Do zdarzenia doszło w środę, 15 listopada po godz. 20:30. Na miejscu pracowało kilka jednostek straży. Po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do gaszenia pożaru. Musieli być ostrożni, ponieważ w środku budynku były dwie butle z gazem.
Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Nikt na szczęście nie ucierpiał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze