Reklama

Pożar budynku gospodarczego - w środku butle z gazem

Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Świbie. Akcja była utrudniona, ponieważ w budynku znajdowały się dwie butle z gazem. 

Do zdarzenia doszło w środę, 15 listopada po godz. 20:30. Na miejscu pracowało kilka jednostek straży. Po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do gaszenia pożaru. Musieli być ostrożni, ponieważ w środku budynku były dwie butle z gazem. 

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Nikt na szczęście nie ucierpiał. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości