Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar budynku gospodarczego w Stobiecku Szlacheckim w powiecie radomszczańskim. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.
Informacja o pożarze wpłynęła do służb w czwartek, 25 lipca przed godziną 23. Ogniem objęty był budynek gospodarczy, który - jak się później okazało - był przeznaczony do rozbiórki. Akcja gaśnicza trwała trzy godziny. Pożar udało się ugasić, nikomu nic się nie stało. Straty oszacowano na około pięć tysięcy złotych.
W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy jednostki straży, w sumie 18 strażaków. Przypuszczalną przyczyną pożaru było podpalenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze