Reklama

Pożar budynku gospodarczego - ktoś go podpalił

Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar budynku gospodarczego w Stobiecku Szlacheckim w powiecie radomszczańskim. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. 

Informacja o pożarze wpłynęła do służb w czwartek, 25 lipca przed godziną 23. Ogniem objęty był budynek gospodarczy, który - jak się później okazało - był przeznaczony do rozbiórki. Akcja gaśnicza trwała trzy godziny. Pożar udało się ugasić, nikomu nic się nie stało. Straty oszacowano na około pięć tysięcy złotych. 

W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy jednostki straży, w sumie 18 strażaków. Przypuszczalną przyczyną pożaru było podpalenie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości