Strażacy gasili pożar w budynku, który jest w trakcie budowy. Ktoś wpadł bowiem na pomysł, że rozpali w nim... ognisko.
Do zdarzenia doszło w środę, 30 sierpnia, przed godziną 20 w Pankach na ul. 3 maja. Służby dostały informację o pożarze wewnątrz budynku, który jest w trakcie budowy.
Po przyjeździe na miejsce okazało się, że ogień został częściowo ugaszony przez właścicieli. Strażacy dogasili pożar i zabezpieczyli budynek.
- Przyczyną pojawienia się ognia było ognisko, które zostało rozpalone wewnątrz budowanego budynku - tłumaczy st. kpt. Kamila Pudło z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku.
Reklama
W akcji uczestniczyły dwie jednostki JRG Kłobuck i OSP Panki, a także jeden wóz OSP Kawki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze