Reklama

Pożar budynku w Białej - ktoś rozpalił w nim... ognisko

Strażacy gasili pożar w budynku, który jest w trakcie budowy. Ktoś wpadł bowiem na pomysł, że rozpali w nim... ognisko. 

Do zdarzenia doszło w środę, 30 sierpnia, przed godziną 20 w Pankach na ul. 3 maja. Służby dostały informację o pożarze wewnątrz budynku, który jest w trakcie budowy. 

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że ogień został częściowo ugaszony przez właścicieli. Strażacy dogasili pożar i zabezpieczyli budynek. 

- Przyczyną pojawienia się ognia było ognisko, które zostało rozpalone wewnątrz budowanego budynku - tłumaczy st. kpt. Kamila Pudło z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku. 

Reklama

W akcji uczestniczyły dwie jednostki JRG Kłobuck i OSP Panki, a także jeden wóz OSP Kawki. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości