Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na jednej ze stacji benzynowych w Radomsku. Zapalił się tam bus dostawczy. Na szczęście ogień szybko udało się opanować.
Wszystko działo się w poniedziałek, 22 lipca na stacji benzynowej przy ul. Merloniego w Radomsku. Ogień pojawił się we wnętrzu kabiny dostawczego busa, na szczęście został przygaszony gaśnicami przez pracowników stacji jeszcze przed przybyciem strażaków, którzy później całkowicie ugasili ogień.
Personel oraz klienci opuścili stację jeszcze przed przybyciem służb. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób doszło do pojawienia się ognia we wnętrzu pojazdu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze