Reklama

Pożar na stacji benzynowej - ogień pojawił się w dostawczym busie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na jednej ze stacji benzynowych w Radomsku. Zapalił się tam bus dostawczy. Na szczęście ogień szybko udało się opanować. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 22 lipca na stacji benzynowej przy ul. Merloniego w Radomsku. Ogień pojawił się we wnętrzu kabiny dostawczego busa, na szczęście został przygaszony gaśnicami przez pracowników stacji jeszcze przed przybyciem strażaków, którzy później całkowicie ugasili ogień. 

Personel oraz klienci opuścili stację jeszcze przed przybyciem służb. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób doszło do pojawienia się ognia we wnętrzu pojazdu.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości