Niebezpieczne zdarzenie na trasie S8. W trakcie jazdy zapalił się osobowy Volkswagen. Kierowca zdołał o własnych siłach opuścić pojazd.
Wszystko działo się w piątek, 10 kwietnia przed godz. 8 na trasie S8, na wysokości miejscowości Paprotnia. Służby otrzymały zgłoszenie o pożarze auta - Volkswagena Passata.
- Kierowca opuścił auto przed przybyciem służ - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.
Pożar został szybko opanowany. 29-letniemu kierowcy z Łodzi nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut na trasie S8 w kierunku Wrocławia ruch był utrudniony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze