Reklama

Pożar na trasie S8 - zapalił się osobowy Volkswagen

Niebezpieczne zdarzenie na trasie S8. W trakcie jazdy zapalił się osobowy Volkswagen. Kierowca zdołał o własnych siłach opuścić pojazd. 

Wszystko działo się w piątek, 10 kwietnia przed godz. 8 na trasie S8, na wysokości miejscowości Paprotnia. Służby otrzymały zgłoszenie o pożarze auta - Volkswagena Passata. 

- Kierowca opuścił auto przed przybyciem służ - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

Pożar został szybko opanowany. 29-letniemu kierowcy z Łodzi nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut na trasie S8 w kierunku Wrocławia ruch był utrudniony. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości