Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w poniedziałek, 18 września w Białej. Choć paliły się nieużytki to istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na pobliskie zabudowania.
Informacja o pożarze wpłynęła ok. godz. 14:20. Na ul. Częstochowskiej w Białej paliły się samosiejki, nieużytki i inne pozostałości roślinne. Ogień szybko się rozprzestrzeniał i istniało zagrożenie, że może również przenieść się na pobliskie zabudowania. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji straży, pożar został szybko ugaszony. W sumie spaliło się 20 arów nieużytków.
W akcji uczestniczyły trzy jednostki straży: JRG Kłobuck, OSP Biała i OSP Kamyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze