Reklama

Pożar nieużytków - było zagrożenie dla pobliskich zabudowań

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w poniedziałek, 18 września w Białej. Choć paliły się nieużytki to istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na pobliskie zabudowania. 

Informacja o pożarze wpłynęła ok. godz. 14:20. Na ul. Częstochowskiej w Białej paliły się samosiejki, nieużytki i inne pozostałości roślinne. Ogień szybko się rozprzestrzeniał i istniało zagrożenie, że może również przenieść się na pobliskie zabudowania. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji straży, pożar został szybko ugaszony. W sumie spaliło się 20 arów nieużytków. 

W akcji uczestniczyły trzy jednostki straży: JRG Kłobuck, OSP Biała i OSP Kamyk. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości