Reklama

Pożar opon - ktoś celowo je podpalił

Strażacy walczyli z pożarem opon w Kobylnikach. Prawdopodobnie doszło do podpalenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września po godz. 20 w Kobylnikach. Strażacy zostali wezwani do pożaru opon na małej powierzchni terenu. Akcja trwała dwie godziny. Uczestniczyły w niej jednostki m.in. JRG Sieradz, OSP Kalinowa, OSP KSRG Cielce, OSP Sędzimirowice i OSP Skalmierz. 

Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości