Strażacy walczyli z pożarem opon w Kobylnikach. Prawdopodobnie doszło do podpalenia.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września po godz. 20 w Kobylnikach. Strażacy zostali wezwani do pożaru opon na małej powierzchni terenu. Akcja trwała dwie godziny. Uczestniczyły w niej jednostki m.in. JRG Sieradz, OSP Kalinowa, OSP KSRG Cielce, OSP Sędzimirowice i OSP Skalmierz.
Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze