Chwilę grozy przeżyli klienci sklepu Biedronka w Kłobucku, którzy wybrali się we wtorkowy poranek (14.11) na zakupy. Doszło tam do pożaru, na szczęście nikomu nic się nie stało.
Informacja wpłynęła do służb około godziny 9:30. W sklepie na ul. Różanej doszło do pożaru. Klienci i personel zostali natychmiast ewakuowani. Ogień został szybko opanowany przez strażaków. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej przy klimatyzacji. Nikomu nic się nie stało.
W akcji uczestniczyły trzy jednostki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku, a także po jednej Ochotniczej Straży Pożarnej z Białej oraz Kłobucka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze