W niedzielny wieczór strażacy prowadzili działania na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie. Paliły się pomieszczenia w piwnicy. To kolejna taka sytuacja w tym bloku w ostatnich miesiącach.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 września ok. godz. 20:30. Ogień pojawił się w jednym z bloków na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie.
- To kolejny pożar w tym bloku. Tym razem znów paliły się pomieszczenia piwniczne, zadymione były dwie klatki oraz kilka mieszkań - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.
W sumie strażacy ewakuowali 50 osób, na szczęście nikt nie został poszkodowany. Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze