Reklama

Pożar w bloku - to kolejne takie zdarzenie w ostatnich miesiącach

W niedzielny wieczór strażacy prowadzili działania na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie. Paliły się pomieszczenia w piwnicy. To kolejna taka sytuacja w tym bloku w ostatnich miesiącach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 września ok. godz. 20:30. Ogień pojawił się w jednym z bloków na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie. 

- To kolejny pożar w tym bloku. Tym razem znów paliły się pomieszczenia piwniczne, zadymione były dwie klatki oraz kilka mieszkań - informuje mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

W sumie strażacy ewakuowali 50 osób, na szczęście nikt nie został poszkodowany. Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości