Strażacy gasili pożar w piwnicy jednego z bloków w Sieradzu. Przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 listopada po godz. 21. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce pożaru przy ul. Polnej w Sieradzu natychmiast przystąpili do gaszenia ognia. Na szczęście akcja się powiodła i pożar się nie rozprzestrzenił, dzięki czemu nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców bloku.
Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze