Reklama

Pożar w piwnicy - przyczyną podpalenie

Strażacy gasili pożar w piwnicy jednego z bloków w Sieradzu. Przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 listopada po godz. 21. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce pożaru przy ul. Polnej w Sieradzu natychmiast przystąpili do gaszenia ognia. Na szczęście akcja się powiodła i pożar się nie rozprzestrzenił, dzięki czemu nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców bloku.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości