Reklama

Przyjechał autem do sklepu - był kompletnie pijany

Pijany kierowca przyjechał na zakupy do sklepu. Dalszą jazdę uniemożliwił mu  świadek. 47-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 27 kwietnia po godz. 9 w Ostrzeszowie. Świadek ujął pijanego mężczyznę przy ul. Kościuszki, gdy ten przyjechał samochodem na zakupy. 

- 47-latek, który kierował mercedesem, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd zabezpieczono na strzeżonym parkingu. Za swoje zachowanie wkrótce odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości