Pijany kierowca przyjechał na zakupy do sklepu. Dalszą jazdę uniemożliwił mu świadek. 47-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 27 kwietnia po godz. 9 w Ostrzeszowie. Świadek ujął pijanego mężczyznę przy ul. Kościuszki, gdy ten przyjechał samochodem na zakupy.
- 47-latek, który kierował mercedesem, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd zabezpieczono na strzeżonym parkingu. Za swoje zachowanie wkrótce odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze