Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, 7 lipca w miejscowości Mikstat-Pustkowie w powiecie ostrzeszowskim. Auto zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 20:20. 19-latka, która jechała renault nagle zjechała z drogi i wjechała do rowu.
- Nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo - informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Skończyło się na strachu, bowiem kobiecie na szczęście nic się nie stało. Mieszkanka gminy Grabów nad Prosną została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze