Reklama

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi w Wieluniu z okazji jubileuszu „Nadwarciańskiego Grodu”

Już w najbliższy piątek, 26 września, w Kino-Teatrze Syrena w Wieluniu odbędzie się uroczysty koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim.

Koncert rozpocznie się o godzinie 17:30. Publiczność będzie mogła wysłuchać jednego z najbardziej prestiżowych i cenionych zespołów artystycznych w Polsce, którego repertuar obejmuje zarówno utwory patriotyczne, jak i klasyczne oraz rozrywkowe.

Na wydarzenie obowiązują darmowe wejściówki, które można odebrać w kasie Kina-Teatru Syrena. Organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona.

Jubileusz 50-lecia Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” to wyjątkowa okazja do uhonorowania miejsca, które od lat integruje kolejne pokolenia harcerzy i sympatyków ruchu skautowego. Uroczysty koncert w Wieluniu stanowi kulminacyjny punkt tegorocznych obchodów.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości