Już w najbliższy piątek, 26 września, w Kino-Teatrze Syrena w Wieluniu odbędzie się uroczysty koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim.
Koncert rozpocznie się o godzinie 17:30. Publiczność będzie mogła wysłuchać jednego z najbardziej prestiżowych i cenionych zespołów artystycznych w Polsce, którego repertuar obejmuje zarówno utwory patriotyczne, jak i klasyczne oraz rozrywkowe.
Na wydarzenie obowiązują darmowe wejściówki, które można odebrać w kasie Kina-Teatru Syrena. Organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona.
Jubileusz 50-lecia Ośrodka ZHP „Nadwarciański Gród” to wyjątkowa okazja do uhonorowania miejsca, które od lat integruje kolejne pokolenia harcerzy i sympatyków ruchu skautowego. Uroczysty koncert w Wieluniu stanowi kulminacyjny punkt tegorocznych obchodów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze