Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku samochodowym w Przytocznicy w gminie Doruchów. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 9 września ok. godz. 1:30. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że dwie osoby opuściły samochód o własnych siłach, a dwie kolejne były w nim uwięzione. Strażacy szybko podjęli działania.
Po przebadaniu przez służby medyczne podjęto decyzję o przewiezieniu wszystkich uczestników zdarzenia do szpitala. Strażacy usuwali później płyny, które zostały na drodze, a także oświetlali teren działania dla innych służb.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze