Reklama

Seryjni złodzieje sklepowi zatrzymani

W ubiegłym tygodniu (25 stycznia) policjanci z Praszki otrzymali informację o kradzieży sklepowej w Rudnikach. Według zgłaszającego - sprawcy mieli odjechać spod sklepu niebieską mazdą. Funkcjonariusze błyskawicznie namierzyli opisywany pojazd.

Do zatrzymania doszło na trasie pomiędzy Praszką a Strojcem. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 35 i 37 lat. Oboje to mieszkańcy woj. łódzkiego. 

- Podczas sprawdzenia bagażnika funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość artykułów chemicznych, kosmetyków i słodyczy. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Śledczy prowadzący tę sprawę ustalili, że obaj mężczyźni byli już wcześniej karani za przestępstwa przeciwko mieniu - komentuje asp. sztab. Stanisław Filak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie. 

Reklama

W dzień zatrzymania złodzieje okradli aż 7 sklepów na terenie województwa łódzkiego i opolskiego. Mężczyźni kradli słodycze, artykuły chemiczne i kosmetyki. Łącznie policji udało się odzyskać towar o wartości ponad 2500 zł. Teraz 35- i 37-latek staną przed sądem. Mężczyźni będą odpowiadali za kradzież w warunkach recydywy. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości