Policjanci z Kępna zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który na terenie miasta dokonał licznych kradzieży sklepowych. Upodobał sobie alkohol, a straty oszacowano na prawie 1,5 tysiąca złotych.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna dokonał 22 kradzieży. Jego łupem padał alkohol. Straty oszacowano na ponad 1300 złotych.
- Mężczyzna został zatrzymany we wtorek, 6 sierpnia. Podejrzany przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Teraz 56-latek stanie przez Sądem Rejonowym w Kępnie - mówi mł. asp. Filip Ślęk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Za popełnione kradzieże mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze