Reklama

Ślisko na drodze - auto wpadło w poślizg i wjechało do rowu

Wtorkowe opady śniegu spowodowały, że na drogach zrobiło się ślisko. Przekonał się o tym jeden z kierowców w Białej, który wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16 na ul. Częstochowskiej w Białej. Kierowca auta osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nic mu się nie stało. 

- Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Występujące warunki pogodowe powodują wydłużenie się drogi hamowania oraz duże prawdopodobieństwo wystąpienia poślizgu, nawet przy małych prędkościach - informują strażacy z OSP KSRG Biała na Facebooku. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości