Wtorkowe opady śniegu spowodowały, że na drogach zrobiło się ślisko. Przekonał się o tym jeden z kierowców w Białej, który wpadł do przydrożnego rowu.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 16 na ul. Częstochowskiej w Białej. Kierowca auta osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nic mu się nie stało.
- Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Występujące warunki pogodowe powodują wydłużenie się drogi hamowania oraz duże prawdopodobieństwo wystąpienia poślizgu, nawet przy małych prędkościach - informują strażacy z OSP KSRG Biała na Facebooku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze