Mikołaj Popiel, wychowanek Meduzy Pajęczno rozbił worek z medalami podczas pływackich Letnich Mistrzostw Polski juniorów!
Wychowanek Meduzy Pajęczno, aktualnie pływający w barwach klubu AZS UMCS Lublin-Mikołaj Popiel z workiem medali podczas trwających do dziś Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 letnich! Pływackie zawody rangi mistrzowskiej rozgrywano w Olsztynie.
Wyniki Mikołaja Popiela śmiało można uznać za fenomen. Z Olsztyna Popiel wyjeżdża jako:
5 złotych medali, 2 brązowe oraz 1 srebrny. To wyniki i rezultaty Mikołaja Popiela podczas Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 letnich trwających od 11 do 14 lipca w Olsztynie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze