Reklama

Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych w Grębieniu

6 grudnia w Grębieniu zapanował świąteczny nastrój, a to za sprawą corocznej Mikołajkowej Akcji. O godzinie 16:00 Święty Mikołaj wyruszył na trasę w asyście swoich elfich pomocników z OSP Grębień, by odwiedzić najmłodszych mieszkańców wsi.

Mikołaj i jego drużyna nie tylko wręczali prezenty, ale także mieli okazję spotkać dzieci, które – jak podkreślano – cały rok były bardzo grzeczne i spisały się na medal. Radość pociech była ogromna, a ich uśmiechy świadczyły o sukcesie tej świątecznej inicjatywy.

Organizatorzy już teraz zapowiadają kontynuację tradycji w przyszłym roku, życząc rodzicom zadowolenia i dumy ze swoich dzieci. Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju!

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości