Gmina Działoszyn zaprasza na wspólne spędzenie nocy sylwestrowej. Przygotowano oprawę muzyczną i ciepły poczęstunek, będzie też pokaz fajerwerków.
"Sylwester pod Ratuszem" rozpocznie się o godz. 22. O dobrą zabawę uczestników imprezy zadba DJ Tomi. Dla tych, którzy pojawią się na wydarzeniu, przygotowany będzie ciepły poczęstunek. O północy - pokaz fajerwerków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze