Reklama

Symfoniczny Gershwin fortepianowo: Koncert w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie

KWI19

Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie godz: 17:00

Dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na koncert „Symfoniczny Gershwin fortepianowo”. Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 17. w sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. Koncert poświęcony jest twórczości legendarnego kompozytora George’a Gershwina, nazywanego królem jazzu.

Podczas spotkania nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych utworów artysty. W programie znalazły się m.in.: „Błękitna rapsodia”, „Amerykanin w Paryżu" czy motywy z opery „Porgy and Bess”.

Na scenie Michał Kryworuczko i Jacek Woleński

Gwiazdą wieczoru będzie Michał Kryworuczko, ceniony pianista, który zaprezentuje fortepianowe aranżacje dzieł Gershwina. Koncert poprowadzi Jacek Woleński, pełniący rolę konferansjera.

Bilety na koncert w Ożarowie

Organizatorzy przygotowali bilety w kilku wariantach:

bilet normalny - 40 zł

bilet ulgowy - 35 zł

bilet dla posiadaczy karty Wieluń Sprzyja Seniorom - 30 zł

Reklama

Po koncercie goście zostaną zaproszeni na spotkanie towarzyskie przy kawie.

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2026 17:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości