Dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na koncert „Symfoniczny Gershwin fortepianowo”. Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 17. w sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. Koncert poświęcony jest twórczości legendarnego kompozytora George’a Gershwina, nazywanego królem jazzu.
Podczas spotkania nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych utworów artysty. W programie znalazły się m.in.: „Błękitna rapsodia”, „Amerykanin w Paryżu" czy motywy z opery „Porgy and Bess”.
Gwiazdą wieczoru będzie Michał Kryworuczko, ceniony pianista, który zaprezentuje fortepianowe aranżacje dzieł Gershwina. Koncert poprowadzi Jacek Woleński, pełniący rolę konferansjera.
Organizatorzy przygotowali bilety w kilku wariantach:
bilet normalny - 40 zł
bilet ulgowy - 35 zł
bilet dla posiadaczy karty Wieluń Sprzyja Seniorom - 30 zł
Po koncercie goście zostaną zaproszeni na spotkanie towarzyskie przy kawie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze