Tragedia na przejeździe kolejowym niedaleko Kępna. Auto wjechało wprost pod nadjeżdżający pociąg, 29-letni kierowca zginął na miejscu.
Do wypadku doszło w czwartek, 6 lutego ok. godz. 11 w miejscowości Lipie (gmina Łęka Opatowska). Jak ustalili funkcjonariusze, 29-letni obywatel Azerbejdżanu, który jechał oplem astra wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Niestety, mimo reanimacji, kierowca z powiatu kępińskiego zmarł na miejscu.
- Przejazd kolejowy posiada sygnalizację świetlną bez zapór. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zbierają dowody, przesłuchują świadków i ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Reklama
Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze