Reklama

Tragedia na przejeździe kolejowym - 29-latek wjechał wprost pod pociąg

Tragedia na przejeździe kolejowym niedaleko Kępna. Auto wjechało wprost pod nadjeżdżający pociąg, 29-letni kierowca zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek, 6 lutego ok. godz. 11 w miejscowości Lipie (gmina Łęka Opatowska). Jak ustalili funkcjonariusze, 29-letni obywatel Azerbejdżanu, który jechał oplem astra wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Niestety, mimo reanimacji, kierowca z powiatu kępińskiego zmarł na miejscu. 

- Przejazd kolejowy posiada sygnalizację świetlną bez zapór. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zbierają dowody, przesłuchują świadków i ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości