Reklama

Tragedia w kopalni wapienia - urobek przysypał 55-latka

Tragiczny wypadek w kopani wapienia w Rogaszynie w powiecie radomszczańskim. Nie żyje 55-latek, który został przysypany urobkiem wapienia. Mimo pomocy, mężczyzny nie udało się uratować. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 lipca ok. godz. 18:30. Do służb wpłynęła informację o pracowniku kopalni wapienia, który uległ wypadkowi. 55-latek został przysypany urobkiem mielonego wapienia. Mężczyzna natychmiast otrzymał pomoc, jeszcze przed przyjazdem strażaków został częściowo odkopany. 

Na miejscu pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, mimo pomocy, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Dokładne okoliczności i przyczyny jego śmierci ustali policja oraz prokuratura. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości