Tragedia na jednym z osiedli. W mieszkaniu znaleziono ciało nastolatki. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci.
Wszystko działo się w czwartkowe przedpołudnie, 29 stycznia. Wtedy to służby zostały poinformowane o nieprzytomnej czternastolatce, która została znaleziono w jednym z mieszkań na osiedlu w Kępnie.
Mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, jej życia nie udało się uratować. Policja - pod nadzorem prokuratora - zabezpieczyła ślady i przesłuchała świadków. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 14-latki. W najbliższym czasie przeprowadzona ma zostać sekcja zwłok, która być może pomoże ustalić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze